Kalite Anlayışımız ve Kalite Politikalarımız

BAREM Ambalaj olarak, adımızla güven, kalitemizle FARK yaratmaktayız. Doğaya dost, geleceğe saygılıyız.

Ana hammaddemiz olan kağıdı işlerken, “dünyadaki ormanların korunması, çevresel olarak uygun, sosyal açıdan yararlı ve ekonomik olarak uygulanabilir bir şekilde yönetilmesi" misyonunu dikkate alarak üretim yapmakta ve ekolojik hammaddeler kullanmaktayız.

Doğanın hızla kirlendiği ve kaynakların giderek azaldığı günümüzde, gelecek nesillere, yaşanacak bir dünya bırakmak amacıyla, doğal kaynakların korunması ve sürdürülebilir ambalaj üretimine yönelik ARGE projeleri geliştirmekte ve uygulamaktayız.

 

  • Dünya ambalaj sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, AR-GE ve ürün geliştirme hizmeti ile müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak.
  • Çalışanların iş güvenliği ve sosyal ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, işyeri içinde huzurlu ve güvenli bir ortamda çalışabilmeleri için tüm imkanları sağlamak.
  • Teknolojiyi yakından takip ederek hijyenik ortamlarda, Ulusal ve Uluslararası Gıda Kodeksi, Türk Gıda Kodeksi ve Standartlara uygun ürünler üretmek,
  • Uluslararası standartlara göre, çalışan personellerimizin her alanda eğitim almasını sağlayarak, eğitimli ve tecrübeli personeller yetiştirmek.
  • Üretimin her aşamasında eğitimli ve tecrübeli personel ile çalışmak,
  • Kaliteyi uluslararası standartlarda uygulayıp sürekli geliştirerek şirketimizin pazar payını ve rekabet gücünü arttırmak,
  • Kalite ve gıda güvenliği yönetim sistemi şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek
  • Uluslararası Gıda Güvenliği, Çevre Bilinci, İş Güvenliği standartlarında sektöründe örnek bir işletme olmak

 

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikamızdır.

Belgelerimiz

ISO 9001: Kalite Yönetim Sistemi sertifikasyonu

ISO 22000: Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasyonu

BRCGS Packaging Materials: Uluslararası kabul görmüş ambalaj standardizasyonu

SEDEX: Küresel tedarik zincirinde sorumlu ve etik iş uygulamaları sertifikasyonu

FSC: Ormanların korunmasına yönelik, ormandan son kullanıcıya tüketim zinciri sertifikasyonu,

Bu siteyi kullanarak, sitede çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Çerezleri sadece trafiği analiz etmek için kullanırız.

Tamam